Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
Przekazanie przez Łucję Michałek- Wójt Gminy Istebna na ręce kierownika Posterunku Policji w Istebnej – asp. szt. Marcina Sztwiertni zakupionego alkomatu. Na zdjęciu także Jacek Stelmach, Józef Herzyk, Ryszard Macura.
28.01.2021

Przekazanie alkomatu dla Posterunku Policji w Istebnej

Zgodnie z założeniami Programu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Istebnej, Łucja Michałek- Wójt Gminy Istebna na ręce kierownika Posterunku Policji w Istebnej – asp. szt. Marcina Sztwiertni, przekazała w dniu 27 stycznia 2021 r. zakupiony z budżetu gminy Istebna alkomat dwusensorowy oraz analizator wydechu. Sprzęty przekazano na stałe jako wyposażenie Posterunku Policji w Istebnej.

Baner 46 Bieg o Istebniański Bruclik
26.01
2021

46 Bieg o Istebniański Bruclik - Komunikat

Organizatorzy 46 Biegu o Istebniański Bruclik informują wszystkich zainteresowanych, że decyzja dotycząca organizacji imprezy zostanie podjęta natychmiast po ogłoszeniu przez rząd wytycznych co do obostrzeń, jakie będą obowiązywać po 1 lutego.

Foto: WSS Wisła
26.01
2021

Kolejne sukcesy najmłodszych narciarzy!

Bardzo dobrze prezentują się nasi młodzi narciarze w tegorocznej edycji zawodów LOTOS Cup Kids.

Baner Puchar Grupy Azoty
26.01
2021

10 zwycięstw w Pucharze Grupy Azoty!

W miniony weekend w Zakopanem rozgrywano kolejne zawody III edycji Pucharu Grupy Azoty, w których - podobnie jak w Mistrzostwach Polski - znaczące role odegrali nasi biegacze. 

Logo Punkt Informacyjny Fundusze Europejskie.
26.01
2021

Szkolenie w formie webinarium: „Jak przygotować wniosek o dotację, pożyczkę na start”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej zaprasza na Szkolenie w formie webinarium: „Jak przygotować wniosek o dotację / pożyczkę na start”

Na szkolenie zapraszamy osoby, które zainteresowane są wsparciem w przygotowaniu wniosku o środki na podjęcie działalności gospodarczej.

Więcej aktualności